Refugio No Meio Da Natureza No Vale Do Capao-Ba
Refugio No Meio Da Natureza No Vale Do Capao-Ba appartementen zijn gelegen op 12 minuten lopen van de Calango Trekking en op 2 km van Morro Branco.
Maak een rustige wandeling van 10 minuten naar het hart van het stadscentrum van Vale do Capao.
Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en badlakens in het appartement. Daarnaast vindt u er een douche.
- Locale bezienswaardigheiden
- Waterfall Rio Preto2,9 km
- Geladinho1,9 km
- Escola grafitada1,2 km
- Vale Hits1,4 km
- Morro Branco1,6 km
- Tatu na Trilha4,4 km
- Rio Rodas2,4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Coronel Horácio de Mattos75 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Terras
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Refugio No Meio Da Natureza No Vale Do Capao-Ba appartement?
Het duurt 10 minuten lopen om van Refugio No Meio Da Natureza No Vale Do Capao-Ba appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Refugio No Meio Da Natureza No Vale Do Capao-Ba appartement?
De prijs van het boeken van Refugio No Meio Da Natureza No Vale Do Capao-Ba appartement is $33. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Refugio No Meio Da Natureza No Vale Do Capao-Ba appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Refugio No Meio Da Natureza No Vale Do Capao-Ba appartement verblijven.